Past Events

2017

01-04-'17: DB's (Utrecht) - TBA

2016

16-12-'16: Backstage (Nijmegen) - Loco Locals @ Backstage Nijmegen
15-10-'16: Extrado (Harderwijk) - Rocktoberfest

2015

14-11-'15: Walhalla (Deventer) - Hatefest 2015
20-06-'15: @Patrick's (Nijmegen) - Private party

2014

20-09-'14: De Engelenbak (Doetinchem) - Geldersch Metal Treffen Pré-party
22-02-'14: Musicon (The Hague) - Rob Rockstoel presenteert

2013

08-11-'13: The Cave (Amsterdam) - Plough EP presentation

2012

28-01-'12: Backstage (Nijmegen) - Release demo Panoptikon
28-01-'12: Bomvrij Hospitaal (Hellevoetsluis)
20-01-'12: IJsbreker (Leusden) - Grote prijs van Leusden

2011

30-12-'11: P3 (Purmerend)
07-10-'11: Bazart (Den Haag) - Get You Gig Agency presents
02-10-'11: Gigant (Apeldoorn) - Support MaYaN
01-10-'11: Baracuda (Hilversum)
24-09-'11: Bomvrij Hospitaal (Hellevoetsluis)
10-09-'11: De Peppel (Zeist) - Goodbye summer fest
03-09-'11: Festival terrain (Hoogeveen) - Occultfest
02-07-'11: Festival terrain (Amersfoort) - Willems Wondere Weiland
11-06-'11: Nederland Drie (Wateringen) - Metaltraxx
07-05-'11: De Kelder (Amersfoort) - KEIHARD Amersfoort Metalmeeting
19-03-'11: Babylon (Woerden)
11-02-'11: Lazarus (Leiden)

2010

30-10-'10: De Kelder (Amersfoort) - Per Expressie Halloween “GETVER”
27-10-'10: Winston (Amsterdam) - Emergenza
22-10-'10: Nirwana (Dronten)
09-10-'10: De Hulsbosch (Klarenbeek) - Rocktober
05-10-'10: Café 545 (Ede)
27-08-'10: Dynamo (Eindhoven) - Dynamo Outdoor pre-party
13-08-'10: Peptalk (Ede)
24-07-'10: Dynamo (Eindhoven) - Talent in de Tent finals
03-07-'10: Dynamo (Eindhoven) - Talent in de Tent semi-finals
19-06-'10: Observatorium Robbert Morris (Lelystad) - Sunsation Noorderlicht
16-05-'10: XL de Ateliers (Dronten) - Flevo Band Battle finals
22-01-'10: Bazart (Den Haag) - Metal Mayhem

2009

11-12-'09: The Flame (Amersfoort) - Euronight
23-10-'09: TexMex (Spijkenisse)
02-10-'09: De Kelder (Amersfoort) - Kei van Amersfoort finals
19-09-'09: JJ Musichouse (Zoetermeer)
11-09-'09: Onze Lieve Vrouwe plein (Amersfoort) - Kei van Amersfoort
04-09-'09: TexMex (Spijkenisse)
13-08-'09: Asgard (Beverwijk)
04-07-'09: Jory's crib (Harderwijk)
23-05-'09: XL de Ateliers (Dronten) - Flevo Band Battle finals
22-01-'09: Volta (Amsterdam) - Thrash Metal Collabo #3
16-01-'09: The Cave (Amsterdam) - Thrash Metal Collabo #2

2008

01-11-'08: Underground (Lelystad) - Flavourland finals
31-10-'08: Willemeen (Arnhem) - The Next Stage
18-10-'08: The Fox (Torhout)
12-10-'08: Rocks (Enschede) - Headbangin BBQ EHBO
26-09-'08: Artishock (Soest) - Metal Shock
13-09-'08: Underground (Lelystad) - Flavourland
12-09-'08: Boothill Saloon (Amersfoort)
30-08-'08: 't Achterhuus (Haarle)
12-07-'08: Jory's crib (Harderwijk)
04-07-'08: Christels crib (Hierden)
03-06-'08: Estrado (Harderwijk) - Musicschool night
10-05-'08: Estrado (Harderwijk) - Popprijs semi-finals
22-03-'08: Plaza (Ermelo) - Plaza’s Popprijs
08-03-'08: Romein (Leeuwarden) - Metal Battle semi-finals
01-03-'08: Underground (Lelystad) - Metal Battle UG
23-02-'08: The Spot (Rheden) - Rheje Rockt
19-01-'08: Walhalla (Deventer)

2007

14-12-'07: De Meester/Totum (Almere) - Kan van Almere finals
23-11-'07: Trapnotov (Almere) - Kan van Almere
28-10-'07: De Mac (Harderwijk) - Metalween
29-06-'07: Artishock (Soest) - Metal Shock
17-03-'07: Plaza (Ermelo) - Plaza’s Popprijs
16-03-'07: Café 545 (Ede)
20-01-'07: Trapnotov (Almere) - New year, New beer

2006

22-12-'06: Jeugdsoos75 (Buren)
08-12-'06: Trapnotov (Almere) - Kan van Almere
19-11-'06: Rock-Inn (Zwolle)
14-05-'06: Doornroosje (Nijmegen) - Kunstbende
21-04-'06: 't Posthuis ('t Harde)
24-03-'06: 't Posthuis ('t Harde)
19-03-'06: De Mac (Harderwijk)

2005

23-04-'05: Park3 (Harderwijk) - EW Awards
16-04-'05: At Martin's (Zeewolde) - Private party
18-03-'05: CCH (Harderwijk) - Kunst(K)week